Polityka Prywatności

mediraty_btn.png

Gabinet Stomatologiczny Perła-Dent - tel. 91 885 22 40 oraz +48 795 506 693

Home > Gabinet > O nas

Gabinet

O nas

f1.jpg

Dr n.med. Lekarz Stomatolog Jarosław Gołembiewski

Przygodę ze stomatologią rozpocząłem w 1993 roku, kiedy to podjąłem naukę w Medycznym Studium Zawodowym na Wydziale Techniki Dentystycznej w Toruniu. Tam poznałem tajniki tworzenia prac protetycznych od strony czysto technicznej. Po ukończeniu Studium w 1995 roku podjąłem pracę jako Technik Dentystyczny w Grudziądzu.

Mimo satysfakcji zawodowej, w 1996 przekroczyłem progi Wydziału Stomatologii Pomorskiej Akademii Medycznej. Będąc już wówczas praktykiem z dziedziny protetyki, w czasie studiów często uczestniczyłem w sympozjach przedstawiając wyniki swoich prac naukowych w tym zakresie. Studia na Akademii Medycznej ukończyłem w 2001 roku, po czym podjąłem pracę w Pierwszej Prywatnej Klinice Stomatologicznej w Szczecinie. Z Kliniką tą byłem związany do 2008 roku.

więcej informacji

f2.jpg

Lekarz stomatolog Artur Nowak

W 2012 roku ukończyłem studia na Wydziale Lekarsko-Stomatologicznym Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego
w Szczecinie. Obecnie poza pracą w tutejszym gabinecie specjalizuje się w dziedzinie Chirurgii Szczękowo-Twarzowej na oddziale w Pomorskim Uniwersytecie Medycznym. Zawodowo fascynuje mnie praca w powiększeniu za pomocą mikroskopu, dzięki któremu rzeczy niemożliwe stoją się możliwe. Wolne chwile spędzam aktywnie. Zimą podziwiam góry z perspektywy narciarza.

f4.jpg

Lekarz Stomatolog Anita Matuszewska

Moje zainteresowania stomatologią przywiodły mnie do Szczecina,  gdzie w  2010 roku ukończyłam Pomorską Akademię Medyczną. Od tego czasu doskonalę swoje umiejętności , podnosząc kwalifikacje, żeby każdego dnia świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Interesuję się estetyką, chirurgią, protetyką i endodoncją  mikroskopową.

więcej informacji

f3.jpgLekarz Stomatolog Anna Engel

W 2010r. ukończyłam Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie. Z gabinetem Perła-Dent jestem związana już od czasów studenckich. Lubię  moją pracę, sprawia mi radość i zadowolenie. Stale się szkolę.

Interesuję się stomatologią mikroskopową, endodoncją, protetyką i  chirurgią. W wolnym czasie wybieram czas z rodziną i przyjaciółmi, podróże , aktywny  wypoczynek i dobrą książkę. 

więcej informacji

h1.jpg

Nina Jarzębska

Jestem absolwentką Uniwersytetu Szczecińskiego, kierunku Fizyka Medyczna. Po ukończeniu studiów w 2007r. podjęłam pracę jako asystentka stomatologiczna współpracując z dr Gołembiewskim. Do zespołu Perła-Dent dołączyłam w 2013 roku. Do moich zadań należy między innymi przygotowywanie pacjentów do różnego rodzaju zabiegów stomatologicznych oraz czynne asystowanie lekarzowi w trakcie ich wykonywania. Zawsze staram się stworzyć miłą i komfortową atmosferę podczas wizyty. Moją pasją są podróże i taniec. Interesuję się również kosmetyką i medycyną. Kocham zwierzęta.

h2.jpg

Izabela Burchardt

Swoją przygodę z gabinetem  Perła Dent zaczęłam w lipcu 2013 roku i kontynuuję ją po dzień dzisiejszy. Moja praca polega na asystowaniu lekarzowi podczas zabiegów stomatologicznych. Staram się aby wizyta odbyła się w komfortowej i przyjaznej atmosferze, jak i również zajmuję się zabiegami higienizacyjnymi. W wolnych chwilach staram się spędzać czas aktywnie uczęszczając na siłownię, lubię czytać książki oraz spotykać się z przyjaciółmi.

więcej informacji

 

Ewelina Słowik 

To właśnie ja jestem pierwszą osobą, z którą macie Państwo kontakt w naszej klinice. Zarówno przez telefon jak i podczas wizyty w naszym gabinecie w recepcji. Odpowiadam za rejestrację oraz koordynację pracy całego naszego zespołu.

Niezależnie od moich obowiązków służbowych wzięłam na siebie dodatkowe zadanie - dbam o miłą i dobrą atmosferę w gabinecie. Staram się zarazić uśmiechem zarówno personel kliniki, jak i Naszych miłych Pacjentów. Z wykształcenia jestem pedagogiem resocjalizacji oraz psychologiem co pomaga mi doskonale zrozumieć obawy czy nawet strach przed naszą profesją. Zadaniem moim zatem jest rozwiać wszelkie obawy oraz stworzyć miłą spokojną atmosferę. Choć twardo stoję na ziemi to czasami głową bujam w chmurach, i to nie koniecznie marzeniami :-)) ... może u kobiet mało spotykane, ale fascynuje mnie kulturystyka.

08.08.2014

Siatkarki Perładent

Gabinet Stomatologiczny Perła Dent jest sponsorem żeńskiej drużyny siatkarskiej, grającej w Szczecińskiej Amatorskiej Lidze Piłki Siatkowej. Jesteśmy bardzo dumni z uwagi na fakt, iż siatkarki właśnie wygrały Ligę Kobiet w XVIII SALPS 2011/2012.
Więcej Przejdź do archiwum