Polityka Prywatności

mediraty_btn.png

Gabinet Stomatologiczny Perła-Dent - tel. 91 885 22 40 oraz +48 795 506 693

Home > Gabinet > Opinie pacjentów

Gabinet

Opinie pacjentów

Niniejsze wypowiedzi są całkowicie prawdziwymi i niezmienionymi opiniami  naszych pacjentów, poproszonych o ocenę całokształtu związanego z leczeniem w gabinecie Perła-Dent.

 

Chcę podziękować doktorowi Gołembiewskiemu za to, że podjął się leczenia moich zębów. Już parę lat temu zaczęłam chodzić do stomatologów ze swoim problemem- złym zgryzem, wystającymi i chwiejącymi się zębami, dziąsłami i nikt nie miał wizji jak mi pomóc. Doktor Gołembiewski po obejrzeniu mojego uzębienia powiedział, że jest w stanie mi pomóc. Zaufałam mu. Całe to leczenie trwało prawie 2 lata, ale jestem zadowolona z końcowego efektu. Dziękuję Panu Doktorze. Na pewno będę Pana polecać swoim znajomym.

Z. P.

 

Mogę z całego serca polecić gabinet stomatologiczny Perła-Dent w Szczecinie. Jest to bardzo profesjonalny gabinet, fachowa i miła obsługa oraz zabiegi na najwyższym poziomie. W moim przypadku była to bardzo trudna praca, która wymagała bardzo dużego nakładu pracy. Była to „naprawa” praktycznie całego górnego przodu, zaczynając od chirurgii, która pozwoliła umocować koronki i wyrównać dziąsła, a kończąc na prostych zapobiegawczych zabiegach. Wszystko to było wykonane profesjonalnie, bez żadnych zbędnych zabiegów i po przystępnej cenie. Jeszcze raz polecam ten gabinet wszystkim, którzy pragną zatrzymać lub przywrócić sobie piękny uśmiech.

I. B.

 

Wizyta u dentysty dla wielu z nas nie należy do przyjemności. Miałam już do czynienia  z  kilkoma ale od paru lat jestem „wierna” jednemu doktorowi.

Przede wszystkim podoba mi się to ze potrafi rozładować stres związany z rychłym zabiegiem krótką sympatyczną rozmową. Nigdy nie czuję się traktowana przedmiotowo i anonimowo. Jestem zadowolona z usługi, która wykonywana jest profesjonalnie. Polecam wizytę w gabinecie Perła-Dent tym którzy szukają fachowego i ludzkiego podejścia.

M. D.

 

Moje zęby były w bardzo złym stanie, choć korzystałam z pomocy wielu innych dentystów. Miałam jednak szczęście, gdyż trafiłam do gabinetu Perła-Dent. Od tego czasu a minęło już kilka lat, ja i członkowie mojej rodziny leczymy się tylko u doktora Jarka. Jego wysoki profesjonalizm oraz pełne zaangażowanie gwarantują, że każdy kto zgłosi się ze swoimi problemami, otrzyma pomoc jakiej potrzebuje. Gabinet Perła Dent polecam każdemu z pełną odpowiedzialnością.

Wdzięczna pacjentka

 

Gabinet dentystyczny Perła-Dent odwiedziłam kilkatrotnie. Godny polecenia, komfortowy i nowoczesny gabinet stomatologiczny. Oferuje pełen zakres usług stomatologicznych. Wysoka klasa, świetna wykwalifikowana kadra, precyzja, uważam gabinet "Perła-Dent " za jeden z najlepszych w Szczecinie.

A co najważniejsze jakość wykonywanych usług w 100% dający satysfakcję. Polecam.

E.M.

 

Gabinet stomatologiczny „Perła-Dent” uważam za jeden z najlepszych i najnowocześniejszych gabinetów stomatologicznych w Szczecinie. Mam tutaj fachowa obsługę i pewność że będę zadowolona po wykonaniu leczenia. Leczymy się całą rodziną i nie chcemy za żadne skarby tego zmienić. W gabinecie panuje zawsze miła atmosfera. Pan Doktor wykonuje swoja pracę z powołania i z zamiłowaniem. Polecam.

R.T.  z rodziną.

 

Gabinet stomatologiczny „PerłaDent” przesympatyczna atmosfera panująca dzięki specjalistom pracującym w tym gabinecie. Ja osobiście leczyłem swoje zęby u dr. Tomasza Bubeły, bardzo otwarty człowiek z pozytywnym podejściem do pacjenta. Jedyny lekarz tej specjalizacji do którego z przyjemnością czekałem na każda następną wizytę. Oczywiście bardzo skuteczny, dokładny - człowiek który widać że zna się na swojej pracy!!! Lekarz ten uratował kilka moich zębów, za każdym razem z uśmiechem opuszczałem jego gabinet. Nie mogę również zapomnieć o pani Karolinie bardzo pogodna pomocnica pana Tomasza, dzięki której czas szybciej mijał podczas zabiegów stomatologicznych. Gabinet PerłaDent to jest ten gabinet gdzie każdy powinien leczyć swój Uśmiech. Szczerze polecam !

T.R

08.08.2014

Siatkarki Perładent

Gabinet Stomatologiczny Perła Dent jest sponsorem żeńskiej drużyny siatkarskiej, grającej w Szczecińskiej Amatorskiej Lidze Piłki Siatkowej. Jesteśmy bardzo dumni z uwagi na fakt, iż siatkarki właśnie wygrały Ligę Kobiet w XVIII SALPS 2011/2012.
Więcej Przejdź do archiwum