Polityka Prywatności

System Ratalny

Gabinet Stomatologiczny Perła-Dent - tel. 91 885 22 40 oraz +48 795 506 693

Home > Zakres leczenia

Zakres leczenia

Stomatologia w naszym rozumieniu jest kompleksowym podejściem do leczenia mającym na celu odtworzenie lub wykreowanie pięknego i zdrowego Uśmiechu.

 

Wymagania estetyczne nie dotyczą już tylko jakości wykonania samych koron zębów. Doszliśmy do takiego etapu gdzie granica naśladowania odbudowy ludzkiego zęba w dążeniu do doskonałości przestała być wyzwaniem samym w sobie. Wyzwaniem natomiast jest zaplanowanie i wykreowanie takiego uśmiechu, w którym relacje zębów są ściśle połączone z  lśniącym , różowym dziąsłem i pozostają w prawidłowej korelacji z ustami w pełnym uśmiechu. W dążeniu do pełnego zadowolenia pacjenta zgłębiamy psychologię uśmiechu, która pozwala nam wykreować taki Uśmiech który nie będzie chciał opuścić Twojej twarzy.    

   

Osiągnięcie pełnego sukcesu możliwe jest jedynie poprzez interdyscyplinarne leczenie stomatologiczne. Ostateczny efekt zależny jest od wyniku leczenia w wielu sferach stomatologii, które są składową i zarazem integralną częścią całości. W celu przybliżenia zagadnień, sposobów i efektów leczenia zapraszamy do lektury poszczególnych działów .