Polityka Prywatności

System Ratalny

Gabinet Stomatologiczny Perła-Dent - tel. 91 885 22 40 oraz +48 795 506 693

Home > Galeria Zdjęć > Leczenie kompleksowe

Galeria Zdjęć

Leczenie kompleksowe

 • Kompleksowe leczenie - rekonstrukcja uśmiechu

  Zaawansowana paradontoza powodująca częściowe rozchwianie poszczególnych zębów, zniszczenie koron zębów, zaburzony zgryz z przemieszczeniem zębów siecznych - to sytuacja, z którą trzeba było zmierzyć się i naprawić ją. Kompleksowe leczenie obejmujące zabiegi periodontologiczne, ortodontyczne i w efekcie protetyczne pozwoliło Pacjentce ponownie cieszyć się Uśmiechem!

  Zobacz więcej
 • Kompleksowe leczenie

  W tym przypadku zmierzyliśmy się z całkowitym brakiem zębów po stonie prawej, nierówno ułożonym dziąsłem nad siekaczami oraz zniszczonymi koronami zębów. Poprzez wszczepienie implantów odtworzyliśmy brakujące zęby. Skorygowaliśmy zaburzoną estetyka dziąsła nad siekaczami, a zniszczone zęby odbudowane zostały pełnocermicznymi koronami. Całość odbudowy Uśmiechu dopasowana została do nieruszonej podczas leczenia "dwójki", tworząc pełną harmonię i naturalność.

  Zobacz więcej
 • Kompelksowe leczenie - całkowita przebudowa

  Zaawansowana paradontoza z zaburzonym zgryzem spowodowała wysunięcie i obniżenie się zębów z całym przednim odcinkiem szczęki. W trakcie leczenia zęby zostały ortodontycznie cofnięte do prawidłowej pozycji. Podniesiono do góry dziąsło. Na koniec zrobiona została odbudowa protetyczna wszystkich górnych i dolnych zębów. Teraz Pacjentka może bez skrępowania Uśmiechać się, o czym zawsze marzyła.

  Zobacz więcej
 • Kompleksowa przebudowa zgryzu z podniesieniem zwarcia

  W wyniku utraty zębów bocznych dochodzi do nadmiernego obciążenia zębów przednich, co w konsekwencji prowadzi do ich patologicznego starcia i obniżenia zgryzu. W celu odtworzenia Uśmiechu przy tak mocnym zniszczeniu podnieśliśmy wysokość zgryzu na zębach bocznych i przebudowaliśmy dziąsła w odcinku przednim. Całość została protetycznie odbudowana koronami i mostami. Czyż efekt nie jest imponujący?

  Zobacz więcej