Polityka Prywatności

System Ratalny

Gabinet Stomatologiczny Perła-Dent - tel. 91 885 22 40 oraz +48 795 506 693

Home > Galeria Zdjęć > Rekonstrukcja uśmiechu

Galeria Zdjęć

Rekonstrukcja uśmiechu

 • Kompleksowe leczenie - korony cerkonowe

  Zdarza się, że nawet rzetelne przestrzeganie zasad higieny i regularne wizyty u stomatologa nie zapewnią ładnego Uśmiechu. W prezentowanym przypadku zgryz krzyżowy (czyli dolne zęby zachodzące na górne) oraz zatrzymany w czasie rozwoju w kości kieł nie pozwoliłyby Pacjentce nigdy cieszyć się swobodnym uśmiechem. Animacja komputerowa umożliwiła późniejsze zaprojektowanie i przebudowę protetyczną zgryzu. Osiągnięty efekt zapewnił Pacjentce swobodny i nieskrępowany estetyczny Uśmiech.

  Zobacz więcej
 • Odbudowa uśmiechu z planowaniem komputerowym - I

  Zaawansowana paradontoza powodująca częściowe rozchwianie poszczególnych zębów, zniszczenie koron zębów, zaburzony zgryz z przemieszczeniem zębów siecznych - to sytuacja, z którą trzeba było zmierzyć się i naprawić ją. Kompleksowe leczenie obejmujące zabiegi periodontologiczne, ortodontyczne i w efekcie protetyczne pozwoliło Pacjentce ponownie cieszyć się Uśmiechem!

  Zobacz więcej
 • Rekonstrukcja uśmiechu z planowaniem komputerowym - II

  W przedstawionym przypadku zniszczone i przebarwione zęby są wynikiem agresywnego działania antybiotyków podczas leczenia w dzieciństwie. Po przedstawieniu animacji komputerowej, odbudowaliśmy Uśmiech przy pomocy licówek ceramicznych. Teraz można zapomnieć o przebarwieniach - nawet tych przyszłych, gdyż porcelana się nie przebarwia.

  Zobacz więcej