Polityka Prywatności

System Ratalny

Gabinet Stomatologiczny Perła-Dent - tel. 91 885 22 40 oraz +48 795 506 693

Home > Gabinet > O nas

Gabinet

O nas

f1.jpg

Dr n.med. Lekarz Stomatolog Jarosław Gołembiewski

Przygodę ze stomatologią rozpocząłem w 1993 roku, kiedy to podjąłem naukę w Medycznym Studium Zawodowym na Wydziale Techniki Dentystycznej w Toruniu. Tam poznałem tajniki tworzenia prac protetycznych od strony czysto technicznej. Po ukończeniu Studium w 1995 roku podjąłem pracę jako Technik Dentystyczny w Grudziądzu.

Mimo satysfakcji zawodowej, w 1996 przekroczyłem progi Wydziału Stomatologii Pomorskiej Akademii Medycznej. Będąc już wówczas praktykiem z dziedziny protetyki, w czasie studiów często uczestniczyłem w sympozjach przedstawiając wyniki swoich prac naukowych w tym zakresie. Studia na Akademii Medycznej ukończyłem w 2001 roku, po czym podjąłem pracę w Pierwszej Prywatnej Klinice Stomatologicznej w Szczecinie. Z Kliniką tą byłem związany do 2008 roku.

więcej informacji

f4.jpg

Lekarz Stomatolog Anita Matuszewska

Moje zainteresowania stomatologią przywiodły mnie do Szczecina,  gdzie w  2010 roku ukończyłam Pomorską Akademię Medyczną. Od tego czasu doskonalę swoje umiejętności, podnosząc kwalifikacje, żeby każdego dnia świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Interesuję się estetyką, chirurgią, protetyką i endodoncją  mikroskopową.

więcej informacji

perladent_logo.jpgLekarz Stomatolog Elżbieta Kucharska

Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Od dziecka moją pasją była stomatologia , którą nieustannie rozwijam po dziś dzień. Swoją wiedzę i umiejętności pogłębiam na kursach i konferencjach, dzięki czemu mogę zaproponować wykonanie w pełni funkcjonalnego i estetycznego uśmiechu przy pomocy innowacyjnych metod m.in. wykorzystując technologię cyfrową. Ponadto zajmuje się leczeniem z wykorzystaniem mikroskopu w obrębie skomplikowanej endodoncji, stomatologii zachowawczej, protetyki cyfrowej , implanto-priotetyki oraz chirurgii.

perladent_logo.jpgLekarz Stomatolog Izabela Maciejewska

Jestem absolwentką Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego, aktualnie wykładowca akademicki w Katedrze Stomatologii Zachowawczej i Endodoncji. Moje główne pole zainteresowań to skomplikowana endodoncja, stomatologia estetyczna  Flow-injection, implantoprotetyka. Wszystkie zabiegi wykonuje z użyciem mikroskopu, który uważam za narzędzie niezbędne w starannym i precyzyjnym prowadzeniu zabiegów. W swojej pracy stawiam na przyjemną, bezpieczną atmosferę, aby zmniejszyć stres związany z wizytą. Istotne jest dla mnie kompleksowe podejście do każdego pacjenta. Systematycznie pogłębiam wiedzę uczestnicząc w licznych kursach i konferencjach naukowych, dbając o to, aby proponować moim pacjentom metody innowacyjne i zgodne z najnowszymi standardami. Prywatnie z zamiłowania podróżniczka i wielbicielka dobrej kuchni.

perladent_logo.jpgLekarz Stomatolog Tomasz Paśnicki

Jestem Absolwentem anglojęzycznego wydziału lekarsko-dentystycznego na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie. Do pracy z pacjentem podchodzę z wyjątkowym zaangażowaniem i starannością, aby zapewnić komfort i zadowolenie z leczenia. Nieustannie staram się podnosić swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach i kursach. Zajmuje się zabiegami z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji mikroskopowej, protetyki oraz prostej chirurgii stomatologicznej. Ponadto wykonuję prace pełno estetyczne m.in. bonding. Wspólnie z pacjentem dążę do zdrowego i pięknego uśmiechu. Prywatnie tata małego Mikołaja i miłośnik piesków.

perladent_logo.jpgLekarz Stomatolog Joanna Węclewska

Jestem absolwentką Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Zdobytą na studiach wiedzę i umiejętności doskonalę na kursach i webinariach. Podczas leczenia skupiam się na kompleksowym podejściu do pacjenta. Ważny jest dla mnie również jego komfort. Moją domeną jest stomatologia zachowawcza, estetyczna oraz protetyka. Szczególną uwagę przykłada do leczenia endodontycznego. W leczeniu  korzystam z mikroskopu stomatologicznego co pozwala mi nie tylko patrzeć, ale również widzieć. Przekłada się to na dokładność efektów mojej pracy. Wolne chwile lubię spędzać aktywnie. Biegam, pływam, jeżdżę na rowerze i rolkach.

h1.jpg

Nina Jarzębska

Jestem absolwentką Uniwersytetu Szczecińskiego, kierunku Fizyka Medyczna. Po ukończeniu studiów w 2007r. podjęłam pracę jako asystentka stomatologiczna współpracując z dr Gołembiewskim. Do zespołu Perła-Dent dołączyłam w 2013 roku. Do moich zadań należy między innymi przygotowywanie pacjentów do różnego rodzaju zabiegów stomatologicznych oraz czynne asystowanie lekarzowi w trakcie ich wykonywania. Zawsze staram się stworzyć miłą i komfortową atmosferę podczas wizyty. Moją pasją są podróże i taniec. Interesuję się również kosmetyką i medycyną. Kocham zwierzęta.

h2.jpg

Izabela Burchardt

Swoją przygodę z gabinetem  Perła Dent zaczęłam w lipcu 2013 roku i kontynuuję ją po dzień dzisiejszy. Moja praca polega na asystowaniu lekarzowi podczas zabiegów stomatologicznych. Staram się aby wizyta odbyła się w komfortowej i przyjaznej atmosferze, jak i również zajmuję się zabiegami higienizacyjnymi. W wolnych chwilach staram się spędzać czas aktywnie uczęszczając na siłownię, lubię czytać książki oraz spotykać się z przyjaciółmi.

więcej informacji

 

Ewelina Słowik 

To właśnie ja jestem pierwszą osobą, z którą macie Państwo kontakt w naszej klinice. Zarówno przez telefon jak i podczas wizyty w naszym gabinecie w recepcji. Odpowiadam za rejestrację oraz koordynację pracy całego naszego zespołu.

Niezależnie od moich obowiązków służbowych wzięłam na siebie dodatkowe zadanie - dbam o miłą i dobrą atmosferę w gabinecie. Staram się zarazić uśmiechem zarówno personel kliniki, jak i Naszych miłych Pacjentów. Z wykształcenia jestem pedagogiem resocjalizacji oraz psychologiem co pomaga mi doskonale zrozumieć obawy czy nawet strach przed naszą profesją. Zadaniem moim zatem jest rozwiać wszelkie obawy oraz stworzyć miłą spokojną atmosferę. Choć twardo stoję na ziemi to czasami głową bujam w chmurach, i to nie koniecznie marzeniami :-)) ... może u kobiet mało spotykane, ale fascynuje mnie kulturystyka.