Polityka Prywatności

mediraty_btn.png

Gabinet Stomatologiczny Perła-Dent - tel. 91 885 22 40 oraz +48 795 506 693

Home > Zakres leczenia > Chirurgia estetyczna

Zakres leczenia

Chirurgia estetyczna

Termin chirurgii estetycznej nie jest odrębną częścią medycyny czy stomatologii. Są to zabiegi najczęściej z zakresu periodontologii czy implantologii, jednak najważniejszą cechą tego typu zabiegów to fakt poprawienia estetyki Uśmiechu.

Niejednokrotnie zdarza się sytuacja, w której mimo tego, że z>ęby są stosunkowo zdrowe nie można pochwalić się zniewalającym Uśmiechem. Spowodowane jest to najczęściej zaburzeniem stosunku wielkości zębów do ilości dziąsła. Jest to tak zwana estetyka biało-czerwona (czyli estetyka zębów w stosunku do dziąseł).

W przypadku, w którym zęby po jednej stronie są większe a po drugiej mniejsze, albo siekacze centralne (jedynki) są krótsze od siekaczy bocznych (dwójek), chirurgia estetyczna pozwala na poprawę takiej sytuacji.

Przejdź do galerii zdjęć korekta estetyki czerwono-białej

 

 

Niejednokrotnie tego typu zabiegi połączone są z odbudową protetyczną gdzie przy pomocy koron czy licówek poprawiany jest całokształt Uśmiechu.

Przejdź do galerii zdjęć wydłużanie koron

 

08.08.2014

Siatkarki Perładent

Gabinet Stomatologiczny Perła Dent jest sponsorem żeńskiej drużyny siatkarskiej, grającej w Szczecińskiej Amatorskiej Lidze Piłki Siatkowej. Jesteśmy bardzo dumni z uwagi na fakt, iż siatkarki właśnie wygrały Ligę Kobiet w XVIII SALPS 2011/2012.
Więcej Przejdź do archiwum